KONST / Litografier / Färglitografi 12848069
nr 1284 8069
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Interiör. Signerad, numrerad 128/380. Motivet: 55x42 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:09:18
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.700 kr